.:Forumtr:. *Türkiyenin En Güncel Forumu* .:Forumtr:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Forumtr:. *Türkiyenin En Güncel Forumu* .:Forumtr:.

DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUN

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gerçek Aşk

YazarMesaj
newzat
GELİŞTİRİCİ
GELİŞTİRİCİ
newzat

Gerçek Aşk Empty
MesajKonu: Gerçek Aşk   Gerçek Aşk EmptyPtsi 8 Haz. - 13:24

bir gün biizim okula bir öğretmen geldi.o kadar tatlıydıki bizim kız gönlünü ona kaptırdı.sonra bizim kız öğretmenin telefon numarasını aldı.yılbaşı çekilişinde öğretmen kıza kız öğretmene cıktı.Bizim ki onu yüzüklerin efendisi 3.aldı öğretmende ona kitap almıştı çünkü türkçe öğretmeniydi.kız bir gün cesaretini toplayıp öğretmene mesaj attı teşekkür ederim diye.öğretmen kıza şöyle bir cvp verdi:bişey değil bebeğim beğenmene sevindim diye.sonra kız öğretmenle her dakka mesajlaşmaya başladı birbirlerine her şeylerini anlatıyorlardı.okulda belli etmiyolar di ama o kadar samimi olduklarını.bunlar git gide birbirlerine tutkuyla bağlandı.birbirlerini okulda öpe bilmek için gizli gizli saklanarak öpüyorlardı birbirlerini.öğretmenin gözleri bizim kızı o kadar etkilemiştiki ona tutkuyla bağlandı.ama öğretmen hep abi gibi yaklaşıyordu kız öğretmen ona ben senin abinim dediğinde içinde fırtınalar kopuyodu.kızın en büyük isteği öğretmenin ona bir kere aşkım demesiydi.ama olmadı diyemedi kız hep bu kelimeyi duymak istiyordu ama olmuyordu.bir gün müdür öyle bir haber verdiki bizim kız orda yere yıgılı verdi.müdür şöyle dedi:Emre öğretmen burdan doğuya tahinin cıktı diye.öğretmende cok kötü olmuştu bizimkini kaldırdı öptü uzun süre kucakladı.öğretmen iki gün sonra gitcekti bizim kız hep ağlıyordu.öğretmen zorlada olsa doğuya gitmek için otobüse bindi.hakkariye gitmesine az kala otobüs durduruldu bunlar pkklıydı herkesin kimliğine bakıp okumuş olaları otobüsten indiriyorlardı.bizim kızın öğretmenide zorla indirdiler.ve acımadan oracıkta beynine birkurşun sıktılar
öğretmen oracıkta can verdi.bunun haberi gelince bizim kız yıkıldı.öğretmenin cantasından kara kaplıklı bir defter cıktı onuda bizim kıza verdiler.kız okurken bogazına hıçkırıklar dizildi.defterde şunlar yazıyordu :allahım şuan yanımda dünyalar güzeli cok sevdiğim kymağım duruyo.onu cok seviyorum oda beni ama benim ona olan sevgim abi kardeştende fazla aşıktım bebişime.keşke bir kere AŞKIM diye bilsem dünyalar benim olurdu ama o beni abisi olarak görüyo ve ben kendimden cok utanıyorum affet beni Allahım ama cok seviyorum yazıyodu.kız bu defteri okuduktan sonra BEKLE AŞKIM SANA GELİYORUM BU DÜNYADA KAVUŞAMADIK O DÜNYADA KAVUŞALIM diye bir yazı buldular ama kız coktan oracıkta ölmüştü.BU HİKAYE TÜM SEVENLERE İBRET OLSUN.
http://www.ForumTR.up-with.com

Gerçek Aşk
1 sayfadaki 1 sayfası